Pochówki Dzieci

Śmierć zawsze jest dramatem. Szczególnie boleśnie jednak dotyka serca rodziców, gdy umiera dziecko. Można by powiedzieć, że w jakiś sposób umiera wtedy nadzieja albo część serca. Ból dla rodzicielskiego serca jest bardzo dotkliwy zarówno, gdy żegna swoje nienarodzone dziecko.

Obecnie, po zmianie przepisów, rodzice – niezależnie od momentu, w którym nastąpiła śmierć dziecka nienarodzonego – mają prawo do jego godnego pochówku.

Zakład

Zakład

POGRZEBOWY “DZIECI NIEBA”

POGRZEBOWY “DZIECI NIEBA”

W Zakładzie Pogrzebowym „Dzieci Nieba” wraz z Państwem zatroszczymy się, aby pogrzeb dziecka nienarodzonego, niezależnie czy w Warszawie, czy w innych miejscowościach, mógł odbyć się bez przeszkód. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak w takiej sytuacji sobie poradzić i jakich formalności należy dopełnić – służymy podpowiedzią odnośnie kolejności procedur tak przed ceremonią pochówku, jak i po niej.

Koszt pogrzebu dziecka nienarodzonego

Obiecujemy, że nie tylko udzielimy wszelkich niezbędnych informacji – takich, jaki jest koszt pogrzebu dziecka nienarodzonego czy też do kogo się zwrócić w jakichkolwiek wątpliwościach – ale po prostu będziemy blisko i uczynimy wszystko, aby mogli Państwo odczuć, że ból dzielony jest mniejszym bólem.

W naszej ofercie znajdują się małe trumienki oraz inne akcesoria żałobne. Czynimy również wszystko, aby udzielić rodzicom dzieci nienarodzonych każdej możliwej pomocy i wsparcia, służąc naszą radą i doświadczeniem.

+48 509 357 777

Pomoc

Pomoc

POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

Dzieci Nieba…

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami telefonicznie…